تبلیغات
*** پاتوق عکس های خفن - آخرالزمان
 
به بزرگترین گالری عکس ایرانیان خوش آمدید امید است لحظاتی خوبی را در این سایت سپری کنید در ضمن این سایت و تمامی محتویات آن تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد.
 
منوی اصلی
لینکهای سریع

آرشیو ماهیانه
مهر 1390
اسفند 1389
مرداد 1389
تیر 1389
اردیبهشت 1389
فروردین 1389
اسفند 1388
بهمن 1388
دی 1388
شهریور 1388
مرداد 1387
تیر 1387

لیست برچسب های سایت

تابلوی تبلیغات

به خاطر رفاه حال بازدید کننده و احترام به حقوق شما تبلیغات حذف شد


  
آخرالزمان

صحبت از نشانه های قریب الوقوع بودن ظهور مولا به هیچ عنوان به منظور تعیین وقت آن نیست که همانا امام باقر(ع) فرمود "کذب الوقاتون"(تعیین کنندگان وقت دروغگویند).

هدف از یادآوری این نشانه ها بیدار شدن خیلی از ماهاست.

خیلی از ماها انگار فراموش کردیم یه امامی داریم که غایبن،

یادمون رفته بایدمنتظرشون باشیم.

این روزا واسه خیلی از ماها خیلی از مسائل مهمتر از انتظارفرج شده،مثل قیمت نان،پیروزی فلان تیم فوتبال از فلان لیگ،داشتن امضای فلان هنرپیشه و خیلی چیزای دیگه.

ای کاش لااقل به اندازه یکی از چراغ قرمزهایی که پشتشون انتظار سبز شدنشون رو میکشیم منتظر ظهور مولا میشدیم.

این نشانه ها رو یادآوری میکنم برای آدمایی که هدفمند کردن یارانه ها که هنوز اتفاق نیفتاده از هدف خلقت براشون مهمتره!

یادآوری میکنم تا یادمون بیاد که ظهور افسانه نیست و شاید تو عمر خودمون رخ بده.

اگه رخ داد آقا مارو بعنوان یار خودشون میپذیرن یا اینکه اصلا خودمون پیشاپیش میریم تو صف دشمنای آقاییکه(مثلا) سالها منتظرش بودیم؟!

آیا آمادگیشو داریم فرمانبردار مطلق مولاباشیم و رای و نظر ایشون رو به رای و نظر خودمون ترجیح بدیم؟!

اصلا خودمون نه، موبایلامون آمادگی ظهور مولا رو دارن؟ یا هنوز باید خیلی چیزارو ازتوشون پاک کنیم تا بشن موبایل یه آدم منتظر ظهور؟!

وظیفه ی ما تو دوران غیبت مولا خیلی سخته...

باید جوری منتظر آقا باشیم که انگار مطمئنیم همین جمعه، نه اصلا همین امشب، همین امروز یا تو همین لحظه ظهور میکنند (همانطور که تو دعای فرج، "فرجاً عاجلاً قریباً کلمح البصر" رو از خدا میخوایم) و از طرفی نباید اونقدر نا امید باشیم که اگه خدایی ناخواسته تو روز و ماه و سالی که انتظارش رو داشتیم ظهور رخ نداد دلسرد بشیم و دیگه انتظار نکشیم.

خلاصه ی صحبتهام اینه که یادمون نره امام علی(ع) فرمود: "افضل اعمال امّتی انتظار الفرج"

 

و در اینجا میخوام از دسته ای از نشانه های قریب الوقوع بودن ظهور واستون بگم:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

توضیحات: دو تن از برجسته ترین شخصیتهای زمان ظهور ، سید خراسانی و یمانی می باشند که هر دو فرماندهی سپاهیان جبهه حق را در مناطق مختلف برعهده دارند و در نهایت بنابر روایات پس از جنگهای مختلف در عراق با امام زمان(عج) بیعت کرده و بسوی قدس رهسپار خواهند شد.

جابر از امام باقر (ع) روایت می کند: ((یخرج شاب من بنی هاشم بکفه الیمنی خال و باتی من خراسان برایات سود  بین یدیه شعیب بن صالح یقاتل  اصحاب السفیانی فیهزهم)) الملاحم و الفتن ص52 باب97

جوانمردی از بنی هاشم از خراسان(ایران) قیام می كند كه بر دست راستش خالی ( نشانه ، خلل و سستی )  است كه با یاران سفیانی می جنگد و آنها را شكست می دهد.

 

              داستان سید حسنی ( و حسینی) بودن حضرت آقا از زبان حاج آقای صدیقی

 

حضرت آقای صدیقی، امام جمعه موقت تهران در شهریور88 ضمن یکی از سخنرانی های خود در مهدیه امام حسن(ع) ماجرای جالب و شیرینی را در مورد مقام معظم رهبری روحی فداه نقل کرده اند که مختصرا در ذیل آمده است.

ایشان فرمودند که:"قبل از انقلاب وقتی حضرت آقا جوان بودند همراه شهید هاشمی نژاد سفری به رشت داشتند، در زمان حضورشان در شهر رشت در مورد این که آیا شخص عالم و عارفی هست که برای کسب فیض به دیدار ایشان بروند از مردم سوال میکنند، نشانی شخصی به نام "آقا سید صفی" را به آقا میدهند که گویا دارای کراماتی بودند، حضرت آقا به همراه شهید هاشمی نژاد قصد دیدار آقا سید صفی را میکنند و به منزل ایشان میروند ، وقتی وارد منزل میشوند آقا سید صفی را در حالی که عده ای شیخ و مرید دور ایشان حلقه زده بودند میبینند (این نکته را یادآور میشوم که حضرت آقا هیچ آشنایی قبلی با ایشان نداشتند و ایشان هم آقا را نمیشناختند، هنوز انقلاب نشده بوده و کسی هم حضرت آقا را حتی به اسم نمیشناخته) هنگامی که چشمان آقا سید صفی به حضرت آقا می افتد بلند میشوند و با حالت استقبال به طرف آقا می آیند و آقا را اینگونه خطاب میکنند که "مرحبا به سید حسنی"، حضرت آقا میفرمایند که من سید حسینی هستم نه حسنی، آقا سید صفی اشاره میکنند که مادر شما سید حسنی هستند و شما از طرف مادر حسنی هستید. سپس با حضرت آقا مشغول صحبت میشوند و اشاره میکنند که شما در آینده مقامی پیدا میکنید که امور این مملکت تحت امر شماست، حضرت آقا هم میپرسند که شما که از آینده من گفتید آینده خودتان را هم میدانید؟ که آقا سید صفی با تامل و درنگ میگوید من و همسرم یک سال دیگر بیشتر زنده نیستیم...  یکسال دیگر که حضرت آقا در طرقبه مشهد بودند ماجرای تصادف خونینی را در روزنامه میخوانند که نام آقا سید صفی نیز در بین کشته شدگان بوده.

_________________________________________________

->حضرت آقای صدیقی این ماجرا را با یک واسطه از شهید هاشمی نژاد نقل کردند و فرمودند در جمعی از مقام معظم رهبری صحت این ماجرا را جویا شدند و حضرت آقا نیز تایید کردند.

-> قبل از نقل این ماجرا، صحبت حاج آقا در مورد این بود که عده ای معتقدند سید حسنی که در روایات از ایران به یاری امام زمان میرود حضرت آقای خامنه ای هستند.


 


 توضیحات: عملیاتهای اخیر آمریکا وعربستان در سرکوب شیعیان یمن همکاریهای نزدیک سرویسهای اطلاعاتی آل سعود ، موساد و سیا را افشا کرد.

به گزارش البرز سازمان اطلاعات وجاسوسی رژیم صهیونیستی مشهور به موساد تحقیقات گسترده ای را درخصوص حکومت امام زمان (عج) و علایم ظهور آخرین منجی به انجام رسانده است.

 براساس تحقیقات سازمان جاسوسی اسرائیل فردی که دراعتقادات کلیه ادیان آسمانی و ملل جهان از او بعنوان آخرین منجی یاد میشود قطعا همان امام زمان شیعیان است.

همین نتیجه منجر میگردد تا این سازمان جاسوسی به تحقیقات خود با موضوع علایم و چگونگی ظهور امام مهدی (عج) گسترش دهد.

سه نشانه سید خراسانی، سید یمانی و سفیانی از نکات مورد توجه موساد بعنوان علایم حتمی ظهور آخرین منجی در تحقیقات انجام گرفته بشمار میرود.

نتایج این تحقیقات اخیرا در دست مقامات آمریکایی، یمنی و عربستانی نیز قرار گرفته تا با اقدام به موقع مانع قیام سید یمانی در عربستان یا یمن گردد.

ازهمین رو عربستان با هدف جلوگیری از ظهور امام زمان و قیام سید یمانی پیش از این ظهور دست به عملیات جدیدی در میان شیعیان مناطق مختلف زده تا به شناسایی پیش از موعد این قیام دست یابد.

از سوی دیگر این سه کشور باگمان اینکه احتمالا سید یمانی در میان شیعیان انقلابی یمن است دست به کشتار های اخیر در این کشور زده اند.

عربستان اخیرا دست به بازداشت برخی شیعیان زده و آنها را در بازجویی ها برای رسیدن به سرنخی از محل مخفی گاه امام زمان (ع) تحت فشار قرار میدهد.

از سوی دیگر مطرح شدن این نکته که اصالت سید حسن نصرالله به یمن بازمیگردد و خانواده پدری رهبر شیعیان لبنان در دوران طفولیت وی را به لبنان منتقل کرده اند دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را با این گزینه روبرو ساخته که به احتمال قوی سید یمانی مورد اشاره در احادیث محکم شیعی و اهل سنت همان سید حسن نصرالله است .

برهمین اساس و بدلیل طی دوران کودکی آیت الله سید علی خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در مشهد ایشان نیز ازمهمترین گزینه های پیش روی موساد بعنوان سید خراسانی مطرح میشود.

براساس همین تحقیقات موساد به این نتیجه رسیده است که سید حسن نصرالله همان سید یمانی است و سید علی خامنه ای همان سید خراسانی است که قبل از ظهور امام زمان (عج) با سپاه خود قیام می کنند.

اطلاعات مذکور اخیرا توسط یکی از کارکنان موساد که در تحقیقات انجام شده مشارکت داشته افشا شده است.


 

 توضیحات: یكی از نشانه های روشنی كه در رویایات برای نزدیك بودن ظهور توسط ائمه اطهار نقل شده است ، مرگ حاكم حجاز كه عبدالله نام دارد ، می باشد كه بعد از او  تا زمان ظهور ، حكومت عربستان فرمانروای مشخصی نخواهد داشت و حاكمان چند روز و چند هفته یك بار عوض خواهند شد.

در تاریخ 6/11/ 87 یكی از دستگاههای اطلاعاتی آمریكا برای تبیین هرچه بهتر اوضاع عربستان جهت تنظیم روابط آینده امریكا و عربستان به رئیس جمهور جدید اوباما داد كه بسیار عجیب و قابل تامل است. كه در آن مرگ زود هنگام (چند ماهه) ملك عبدالله را پیش بینی كرده. 

 

 

 

 

 

 

توضیحات: آیا کف دست روشن دیده شده همان کف دستی است که در نزدیکی ظهور ظاهر خواهد شد؟!

(به گزارش خبرگزاری مهر:  تلسکوپ چاندرا به تازگی تصویری شگفت انگیز از سحابی را به ثبت رسانده و به زمین ارسال کرده است که مشابه دست انسان بوده و تمامی انگشتان دست در آن قابل تشخیص است... )

این رخداد به یاد آورنده ی یکی از نشانه های ظهور است  که بطور مکرر در روایات و احادیث ما آمده است که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

در اخبار رسیده از ائمه معصومین اشاره گردیده است كه پیش از ظهور قائم منتظر(عج) نشانه‌هایی به وقوع می پیوندد كه خود دلالت بر قریب الوقوع بودن صیحه می‌كند. در این باب، رسول گرامی  می فرمایند كه شب دوم از ماه رمضان نشانه‌ای در آسمان پدید می‌آید:

"یَظهَرُ فیِ السَّماءِ آیَةٌ لِلَیلَتَینِ تَخلوُانِ مِن شَهرِ رَمَضانَ."

"دو شب گذشته از ماه رمضان نشانه ای در آسمان ظاهر می‌شود."(الملاحم و الفتن: سیّد بن طاوس، ص35.)

 و اینک  تاملی در كلام امام صادق علیه السلام  كه فرمودند:

"سالی كه صیحه آسمانی شنیده می‌شود،‌قبل از آن در ماه رجب نشانه‌ای دیده خواهد شد. سؤال شد آن نشانه چیست؟ فرمود: سیمایی در قرص ماه دیده می شود و كف دست روشنی در فضا ظاهر می شود."(كتاب الغیبه : نعمانی، ص134 * بحار الانوار : مجلسی، ج52: ص233* منتخب الاثر: صافی، 441.)

دیدیم که در احادیث زمان وقوع این رخداد متفاوت آمده است، از آنجا که ایجاد اینچنین پدیده هایی در فضا دفعتا نبوده و تجریجی میباشد این مساله قابل قبول است.


 


 


 

  

پیامبر اکرم حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) فرموده‌اند: نشانه‌هایی در آخرالزّمان وجود دارد كه مانند دانه‌های تسبیح یكی یكی می‌افتد و به آخرین دانه یعنی ظهور می‌انجامد و هرچه زمان ظهور نزدیك باشد بر تعداد حوادث افزوده می‌شودمنبع:
http://kafeblog.mihanblog.com

منبع:
http://myfapic.mihanblog.comبه اشتراک بگذارید : .
تاریخ ارسالجمعه 6 فروردین 1389 نظرات :  بیان انتقادات و پیشنهادات

لینک باکس
آمار و اطلاعات

مجموع بازدیدها: آخرین بازدید:
آخرین بروز رسانی:

اطلاعات سایت:
پست ها:
نظرات:

نویسندگان :
(118)

مطالب گذشته
کاریکاتور مستر بین
عکس جالب
زیبایی یک پرنده
درخواست مهم جامعه حمایت از زنان
اگهی ترحیم انجلینا جولی
اموزش اسان قرار دادن اپلود(قرار دادن عکس)دز اینترنت
دو عکس کمی متفاوت از بازیگر مشهور ایرانی
بهترین کاریکاتور در امریکا
سوتی صدا و سیما:
نگاه نا عادلانه یک بیگانه
بدون شرح
نقاشی روی چهره
حضور ستارگان هالیوود در ایران
عکس های فیلم مجموعه دروغ ها با بازی گلشیفته فرهانی
عکس جالب هنری

عضویت
آیا دوست دارید جدید ترین وزیبا ترین عکس ها هر روز برای شما ایمیل شود؟؟؟ مشترک وب ما شوید
برای این کار ابتدا ایمیل خود را در این قسمت وارد و روی گزینه عضویت کلیک کنید سپس جهت فعال سازی یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

ایمیل خود را وارد کنید

Delivered by FeedBurner


دیگر آدرس های ورودی
:: www.patogaks.co.cc

لینک باکس
دایرکتوری وبلاگ های ایرانی
 • اموزش اپلود عکس به ساده ترین روش
  وبلاگ خاطرات رونیک
  ◄دوستدار ائمه اطهار و امام زمان(عج)
  ◄$ $ $ حضور لبخند ها $ $ $
  ◄دنیای موبایل
  ◄زیبایی تبسم تو
  ◄فقط آنجلینا جولی
  ◄نفیر صبا
  ◄ارمان شهر
  ◄◄اپلود عکس برای همیشه بدون محدودیت
  همه لینکها ارسال لینک

 • پشتیبان
  وضعیت یاهو

   

  صفحه اصلی |  تماس با ما |  پست الکترونیک |  اضافه به علاقه مندی ها |  دانلود نرم افزار